O mé maličkosti

DAKAR PILOT

Jsem pilotem kamionu na Dakaru, nejnáročnějším motoristickém závodu na světě. Poprvé jsem stál na startu v roce 2013, nejdříve dvakrát jako navigátor a pak už v roli pilota. V roce 2018, ve svých 28 letech, jsem dojel jako 5. nejrychlejší. A stejné umístění jsem znovu vybojoval o dva ročníky později (2020).

Rallye Dakar je neuvěřitelné dobrodružství, které s námi zažívají miliony diváků po celém světě. Musíme zvládnout tisíce kilometrů v obrovských vedrech, nekonečné pouštní duny, minimum spánku, zato přemíru adrenalinu, psychické i fyzické vyčerpání. Je to závislost, která se nedá popsat, musíte ji zažít.

S týmem Big Shock Racing také každoročně absolvuji několik evropských dálkových závodů, vyhrál jsem Rallye du Maroc, Baja Poland, El Chott Rallye du Tunisia, Baja Drawsko nebo Hungarian Baja, druhé místo mám z Baja Aragon.

Současně řídím marketing týmu Big Shock Racing (a pár dalších rodinných firem), pořádám eventy pro firmy, přednáším o zvládání stresu nebo týmové spolupráci v extrémních situacích, trénuji na další ročníky. A také se snažím budovat komunitu Posedlých Dakarem. Náš tým Big Shock Racing kromě závodníků, mechaniků a dalších členů tvoří také nejlepší fanoušci na světě. Společně se bavíme a užíváme si auta, dobrodružství, adrenalin a extrémy, které je třeba překonat.

CHCI VĚDĚT VÍC

SLEDUJ MĚ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

FACEBOOK • INSTAGRAM • YOUTUBE

Videa, živáky, fotky, aktuální zprávy…

Chceš vědět, co se děje? Baví tě sledovat naše přípravy na další Dakar? Těšíš se, až se potkáme na akcích? Chceš se na cokoliv zeptat? Sleduj mě!
FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

Galerie

SPONZOŘI

Zažij trénink na Dakar!

Chcete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je svézt se v závodním speciálu, který boduje v Rallye Dakar, nejnáročnější soutěži na světě?

CHCI SE SVÉZT